KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17375227

nr 1737 5227

Jan Hoogsteyns

(f. 1935), Belgien

Oljemålning, Jan Hoogsteyns (f. 1935), Signerad. Olja på pannå, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm

Jan Hoogsteyns, bildkonstnär född 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 november 2025
kl 18:45:07

Jan Hoogsteyns

Läs mer om Jan Hoogsteyns